Strona główna - WITAMY NA STRONIE Strona główna   Strona główna - WITAMY NA STRONIE Mapa strony   Strona główna - WITAMY NA STRONIE Kontakt  
Strona główna - WITAMY NA STRONIE RSS   Nasz portal jest jednoczesnie serwisem BIP

Strona główna / Aktualności / Konkurs Ministra Środowiska „PRODUKT W OBIEGU”

Konkurs Ministra Środowiska „PRODUKT W OBIEGU”

2017-09-12

Ministerstwo Środowiska ogłosiło konkurs "Produkt w obiegu". Celem konkursu jest: - promocja i upowszechnianie osiągnięć w dziedzinie ekologicznego, zrównoważonego projektowania oraz zastosowania innowacyjnych rozwiązań w zakresie ponownego włączenia produktu do obiegu - po zakończeniu użytkowania w jego pierwotnej formie; - pogłębianie wiedzy o gospodarce o obiegu zamkniętym wśród przedsiębiorców, klientów docelowych, jak i społeczeństwa; - propagowanie idei dotyczącej minimalizacji wpływu na środowisko tworzonych, produkowanych wytworów przez taki wybór materiałów i ich zaprojektowanie, który umożliwi ich powtórne wykorzystanie; - wspieranie producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym. Resort do udziału w konkursie zaprasza producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym. Aby wziąć udział w konkursie należy: zapoznać się z Regulaminem konkursu, wydrukować formularz zgłoszeniowy, wypełnić go, podpisać, a następnie przesłać formularz (zarówno w formie skanu, jak i w formacie WORD) wraz z dwoma zdjęciami zgłaszanego do Konkursu produktu, na adres e-mail: marcin.gorynia@mtp.pl. Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 25 września 2017 r. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Konkurs składa się z II etapów:

  • Etap I – weryfikacja i ocena zgłoszeń – nominowanie produktów do etapu II konkursu.
  • Etap II – zaprezentowanie nominowanych do II etapu produktów/projektów na wystawie podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO-SYSTEM, 17-19 października 2017 r., dokonanie oceny Jury.

Laureaci otrzymają dyplomy Ministra Środowiska podczas targów POL-ECO SYSTEM 2017. Więcej.

Źródło: Ministerstwo Środowiska

Ostatnio zmodyfikował: Robert Borkacki (2017-09-12 07:09:02)
Opublikował: Robert Borkacki (2017-09-12 07:09:02)

Szukaj:

 

Biuletyn